Planeta Fitness

biuro@planetafitness.com.pl 59 840 41 47
600 944 554

Fitness

Uczestnicząc w zajęciach fitness podnosimy na wyższy poziom naszą wytrzymałość. Niewiele osób wie również, że fitness dla kobiet sprawia, że poprawiamy swoje samopoczucie, gdyż ćwiczenia fizyczne, nie tylko tego rodzaju, wpływają na wydzielanie endorfin, czyli tzw. hormonów szczęścia. Korzystając więc z naszych zajęć fitness tracicie zbędne kalorie, a co za tym idzie, zupełnie niepotrzebne kilogramy. Jeśli więc szukacie miejsca, które będzie Wam się kojarzyło pozytywnie z fitnessem, to koniecznie musicie skorzystać z naszej oferty.

W Planeta Fitness proponujemy głównie zajęcia:

 • ABT - Program ćwiczeń kształtujących i wzmacniających mięśnie dolnych partii ciała (brzuch, uda, biodra, pośladki). Prosta lekcja nastawiona na precyzję wykonywanych ćwiczeń. Trening wzmacniający poprzedzony jest krótką rozgrzewką.
 • BOSU - Zajęcia poprawiające balans ciałem, stabilizacje tułowia i propriorecepcje (czucie głębokie), wzmocnienie i ujędrnienie dużej ilości grup mięśniowych, wzrost wydolności oraz wytrzymałości, poprawa kondycji, poprawa koordynacji oraz pamięci ruchowej.
 • CrossFit - To program treningu siły i kondycji przy zachowaniu dużej intensywności. Obejmuje szeroką gamę ćwiczeń z wielu dyscyplin- bieganie(np. interwały, bieg tyłem, podbiegi),treningi siłowe(np. podciąganie, przysiady, martwy ciąg, podrzuty), pływanie, jazdę na rowerze czy wiosłowanie.
 • Body Pump - Ćwiczenia ze sztanga wykonywane przy muzyce, zapewniające poprawę kondycji, a także wzmocnienie siły mięśni, bez ich widocznego zwiększenia i spalenie podskórnej tkanki tłuszczowej.
 • Indoor Cycling - To intensywny trening cardio, któremu towarzyszy ekspresowe spalanie tkanki tłuszczowej. Motywacji w walce o zgrabną sylwetkę dodaje rytmiczna muzyka i mobilizujące okrzyki instruktora. Podczas jednej sesji możesz spalić nawet tysiąc kalorii, a regularne treningi wyrzeźbią i ujędrnią ciało w zaskakująco krótkim czasie.
 • Pilates -  Inteligentna gimnastyka dla każdego to specjalny zestaw odpowiednio dobranych ćwiczeń, przeznaczonych dla osób w każdym wieku, na różnym poziomie sprawności ruchowej. System ćwiczeń, który pozwoli w spokojny i kontrolowany sposób wzmocnić nasze mięśnie głębokie ciała odpowiedzialne za równowagę i stabilizację kręgosłupa oraz miednicy. Dodatkowo rozciągamy i wydłużamy wszystkie mięśnie. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, w szczególności dla osób, które z powodu jakichkolwiek ograniczeń nie mogą sobie pozwolić na dynamiczny trening.
 • Płaski Brzuch - Zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni brzucha. 
 • Step - Zajęcia o charakterze wytrzymałościowym. Step jest świetną zabawą i efektywnym treningiem, zarówno wytrzymałościowym, jak i wzmacniającym (znakomicie modeluje mięśnie pośladkowe i uda). Zajęcia są niezwykle atrakcyjne i urozmaicone ze względu na niezliczoną ilość kombinacji, jaką można wykonywać na stopniu. Trening podnosi wydolność układu sercowo-naczyniowego, zwiększa siłę mięśniową, pomaga kontrolować wagę, poprawia koordynację nerwowo-mięśniową. 
 • Zumba - To połączenie tańca zainspirowanego rytmami latynoamerykańskimi z fitnessem. Jeśli obawiasz się, że i z tym sobie nie poradzisz, to jesteś w błędzie. Zumba tym wyróżnia się od innych tanecznych aerobików, że jej kroki są bardzo łatwe i nie trzeba ich odtwarzać ze szwajcarską precyzją. Energetyczna muzyka zachęca do poruszania się. A Ty świetnie się przy tym bawisz.
 • BODY SHAPE - Shape to forma treningu skoncentrowana na kształtowaniu sylwetki poprzez aktywizację wszystkich partii mięśni. W trakcie zajęć wykonywane są serie prostych ćwiczeń przy użyciu hantli, sztang, taśm elastycznych i obciążeń na nogi, bez skomplikowanych choreografii. Duża liczba powtórzeń zapewnia intensywną pracę mięśni, a co za tym idzie pomaga je wzmacniać i kształtować.
 • FAT BURNING - To inaczej po prostu „spalanie tłuszczu”. Jest to zestaw prostych, ale umiarkowanie intensywnych ćwiczeń, które pomogą spalić ci zbędną tkankę tłuszczową, a przy okazji dadzą trochę rozrywki.